Kaleici Minyon Hotel Kaleici Minyon Hotel Kaleici Minyon Hotel Kaleici Minyon Hotel Kaleici Minyon Hotel Kaleici Minyon Hotel Kaleici Minyon Hotel

Minyon Hotel’e Hoşgeldiniz...İsminden de anlaşılacağı gibi zarif, küçük ve çok sevimli olan Minyon Hotel her köşesinde tarihten izler taşıyan büyüleyici özel otantik bir mekandır. 18. nci yüzyılda yapılmış ve Baltacı Konağı diye de adlandırılan Minyon Hotel, Antalya Kaleiçi ünlü dış ve iç mimarların katkısıyla Türk evleri mimarisine sadık kalınarak restore edilerek tekrar hizmetinize sunulmuştur. Özel sanatçılar ve dizayncılar tarafından planlanan zemin mozaiği ve burcu burcu kokulu birinci sınıf emprenyeli sedir ağacından yapılmış tavanı, Minyon Hotel’e özge bir ayrıcalıktır.

Her köşenin, her objenin bir hikayesi var. Konuk olduğunuzda bu öyküleri dinlemeye doyamayacaksınız. Güler yüz ve alışıldık Türk konukseverliğine bu sohbetler de eklenince hotelde geçirdiğiniz her anınız daha da zenginleşecek, anlam kazanacak.

 
 
Konaklama   Konum

Meyve ağacları, yörenin mis kokulu rengarenk çiçekleri ve baharatları ile donatılmış bahçesi ve yüzme havuzu ile birlikte sizi dinlendirecek cennetten ayrı bir köşedir.

İsterseniz Toros Dağları ve Akdeniz manzaralı Minyon Hotel'in özel bahçesinde, avokado ağaçları gölgesinde içkinizi alıp güneşin batışını izleyebilirsiniz.

Hemen yakınında bulunan Karaalioğlu Parkı, Mermerli Plajı, Adalar Plajı ve çevredeki her türlü Kaleiçi eğlence mekanları tatilinize ayrı bir renk katacaktır.

Hiç bir ayrıntının göz ardı edilmediği Minyon Hotel’de, Akdeniz ve Antalya / Kaleiçi aşkınız devam edecek ve doruk noktasına ulaşacaktır.

 
ÖDÜLLERİMİZ

trivago otel fiyatı karşılatırması

En iyi Tasarım oteli Antalya
   
Kılınçaslan mah. Tabakhane Sokak No:31 Kaleiçi – Antalya – Türkiye    T: 0 242 247 11 47  F : 0 242 247 84 81     info@minyonhotel.com
Minyon Boutique Hotel © 2012 All rights reserved  | designed by mescomedia